تزریق فیلر

تزریق فیلر

تزریق فیلر ، یکی از روش های جوانسازی است که به منظور جبران حجم از دست رفته چربی های صورت و دیگر نواحی بدن که ناشی از افزایش سن می باشد ؛ انجام می گیرد. تزریق فیلر باعث شادابی و جوان تر شدن چهره خواهد شد.

با بالا رفتن سن ، پوست صورت به تدریج افتاده شده و حجم برخی از نواحی همچون گونه ، چانه ، دور لب و دهان از دست خواهد رفت. به طبع این مسئله زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهد ولی با تزریق فیلر می توان همه این موارد را اصلاح نمود.

تزریق فیلر

مزایای تزریق فیلر

پس از درمان و بلافاصله پس از اتمام تزریق ، نتایج قابل مشاهده و چشمگیر خواهد بود.

در این روش می توان به صورت همزمان چند ناحیه از صورت را تحت درمان قرار داد.

پس از اتمام درمان ، فرد قادر است به راحتی به انجام کارهای روزمره خود برسد و نیازی به بستری شدن و گذران دوران نقاهت نخواهد داشت.

ماندگاری تزریق فیلر همیشگی نیست اما در مقایسه با سایر روش ها نتایج بیشتر باقی خواهند ماند.

کاربرد های تزریق فیلر

  • افزایش حجم چانه
  • افزایش حجم لب ها
  • افزایش حجم گونه ها
  • ترمیم و بهبود ظاهر اسکار و زخم
  • رفع چین و چروک و افتادگی پوست
  • کاهش یا برطرف کردن تیرگی زیر چشم

نکته

توجه داشته باشید که اثر فیلر ها دائمی نیست بنابراین تزریق فیلر برای افرادی که به دنبال روشی دائمی برای افزایش حجم نواحی مختلفی صورت خود هستند، مناسب نیست.

انواع فیلر

فیلر ها انواع مختلفی دارند و انتخاب نوع آن به شرایط بیمار و ناحیه تحت درمان بستگی دارد. فیلر ها عبارتند از :

  1. هیالورونیک اسید : این ماده به صورت طبیعی در بدن انسان وجود داشته و به سفت شدن پوست و همچنین از بین رفتن چین و چروک آن کمک خواهد کرد.
  2. کلسیم هیدروکسید آپاتیت : این ماده برای پر کردن شیار های عمیق مورد استفاده قرار می گیرد.
  3. پلی لاکتیک اسید : این ماده موجب کلاژن سازی پوست خواهد شد. البته به تدریج عمل کرده و نتایج تزریق بلافاصله پس از پایان درمان قابل رویت نیست.
  4. تزریق چربی : در این روش چربی از قسمت هایی از بدن خود فرد گرفته می شود و پس از خالص سازی ، به نواحی مورد نظر تزریق خواهد شد.

تزریق فیلر زیر چشم

گودی یا تیرگی زیر چشم از جمله عواملی هستند که دغدغه بسیاری از افراد می باشد و ممکن است بر اثر بالا رفتن سن یا وراثت پدید آید. با استفاده از تزریق فیلر می توان گودی و تیرگی زیر چشم را برطرف نمود و موجب شادابی چهره و افزایش اعتماد به نفس فرد شد.

تزریق فیلر بینی

در تزریق فیلر به بینی می توان مواردی همچون ناصافی ، قوز کم ، افتادگی نوک بینی ، نا متقارنی ، تورفتگی و غیره را برطرف نمود. همچنین با تزریق فیلر به گونه ها می توان بینی را کوچک تر نشان داد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر