بهترین جراح بینی بابل

افراد امروزه به خوبی بر میزان تاثیر جراح بینی بر نتیجه جراحی زیبایی بینی واقف بوده و به همین دلیل زمان کافی را برای شناخت و انتخاب یک جراح زیبایی بینی خوب صرف کرده و به این ترتیب موفقیت آمیز بودن نتیجه جراحی بینی شان را تا حد زیادی تضمین می کنند. از همین رو ما در این مقاله از سایت دکتر علی شعبانی بهترین جراح و دکتر بینی بابل قصد داریم ویژگی های بهترین جراح بینی بابل را برای شما شرح دهیم تا با در نظر گرفتن آن ها انتخابی درست و عقلانی داشته باشند.

بهترین جراح بینی بابل

 

ممکن است پیش از انجام عمل زیبایی بینی برای افرادی که در بابل زندگی می کنند این سوال پیش بیاید که:

 • بهترین جراح بینی بابل کیست؟
 • یک جراح زیبایی بینی خوب در بابل چه کسی است؟

باید بگوییم این ویژگی های یک دکتر بینی خوب است که او را از دیگر جراحان بینی متمایز می نماید، شما باید در رابطه با این ویژگی ها آگاهی داشته و آن ها را در هنگام انتخاب بهترین جراح رینوپلاستی مد نظر قرار دهید.

ویژگی های بهترین جراح بینی بابل

معیارهای زیر را می توان به عنوان مهم ترین و اساسی ترین ویژگی های یک جراح زیبایی دماغ خوب معرفی کرد:

 • برخورداری از وجدان کاری بالا
 • داشتن تجربه کاری زیاد
 • صرف زمان لازم برای آگاهی از خواسته بیماران
 • برخورداری از علم زیبایی شناسی و ریاضی
 • داشتن قدرت تصور بالا
 • بررسی وضعیت سلامتی یبمار
 • تجویز عکسبرداری ها و آزمایشات لازم

چگونه بهترین بهترین جراح بینی بابل را انتخاب کنیم؟

 • یک لیست کامل تهیه کنید: برای اینکه بتوانید به بهترین نحو ممکن دکتر دماغتان را انتخاب کنید لازم است تا از اسامی جراحان بینی خوب شهر خود یک لیست جامع تهیه نموده و از بین آن ها بهترین جراح بینی بابل را برگزینید.
 • به مطب جراحان بینی بروید: با رفتن به مطب جراح زیبایی دماغ نه تنها می توانید با دکتر بینی مشاوره کرده و وی را مورد سنجش قرار دهید بلکه می توانید با بیماران قبلی حاضر در مطب صحبت کرده و از آن ها در مورد میزان رضایت شان از  وی بپرسید.
 • نمونه کارهای جراح بینی را ببینید: مشاهده نمونه جراحی های بینی انجام شده توسط جراحان بینی شما را با سلیقه جراح بینی، نحوه و کیفیت کار آن ها آشنا کرده و بدین ترتیب بهتر می توانید برای انتخاب جراح دماغ تصمیم بگیرید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علی شعبانی ، یکی از بهترین و متبحر ترین جراحان بینی بابل می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

بهترین جراح بینی بابل بهترین جراح بینی بابل بهترین جراح بینی بابل

 

عدم انتخاب بهترین دکتر بینی

اگر در انتخاب دکتر زیبایی بینی خود دقت لازم را صرف نکرده و یک جراح رینوپلاستی حاذق را انتخاب نکنید ممکن است نتیجه جراحی بینی مورد رضایت تان قرار نگرفته، مشکلات بینی تان به طور کامل رفع نشده و در بدترین حالت مشکلات ظاهری یا تنفسی در بیمار ایجاد شود که قابل جبران نباشد. در چنین شرایطی فرد باید برای برطرف کردن ایرادات بر جای مانده از جراحی بینی اولیه برای جراحی بینی ترمیمی اقدام کند که هزینه و زمان زیادی را از فرد خواهد گرفت.

انواع بینی

بینی ها را از نظر ساختاری به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می نمایند که ما در ذیل توضیحات بیشتری در رابطه با بینی های گوشتی را خدمت تان ارائه نموده ایم چرا که عمل زیبایی بینی بر روی این نوع دماغ ها بسیار سخت تر و پیچیده تر می باشد و بهترین جراح بینی بابل باید از تبحر ، تخصص و تجربه بیشتری برای انجام آن برخودار باشد.

 

 

ساختار بینی گوشتی

در ادامه به توضیحات دکتر علی شعبانی بهترین جراح زیبایی بینی بابل در رابطه با بینی های گوشتی خواهیم پرداخت.

قسمت عمده بینی گوشتی متشکل از پوست و غده های چربی می باشد، همچنین ساختمان غضروفی-استخوانی این نوع بینی ضعیف بوده و از استحکام بالایی برخوردار نیست. نوک بینی های گوشتی در بسیاری از موارد پهن و گرد بوده و دارای پره های ضخیم و باز می باشد. این نوع بینی به طور معمول در مردان بیشتر از بانوان مشاهده می گردد و این به دلیل چرب تر بودن پوست آقایان و همچنین وجود هورمون های جنسی مردانه در آن ها می باشد.

قسمت تحتانی بینی های گوشتی پهن تر بوده و دارای تیغه ضخیمی است، بلند بودن ارتفاع تیغه بینی از کناره و داشتن غضروف های ضعیف تر از دیگر ویژگی های این نوع بینی می باشد. بینی آفریقایی مثال فوق العاده و نمونه عالی از بینی های گوشتی می باشد. شکل دادن تیغه و نوک بینی و باریک نمودن نیمه تحتانی بینی تا حد ممکن، اصلی ترین هدف در جراحی بینی گوشتی می باشد. همچنین به دلیل ضعیف بودن ساختار بینی ، بهترین جراح بینی بابل  تمام تلاش خود را می کند تا حداقل میزان استخوان و غضروف از بینی برداشته شود.

نکته ای که افراد باید در رابطه با بینی های گوشتی مد نظر قرار دهند این است که برای از بین رفتن کبودی و تورم بینی های گوشتی به زمان بیشتری نسبت به بینی استخوانی نیاز خواهد بود. اما این باور که بینی گوشتی بعد از جراحی کردن دماغ به شکل اولیه خود باز می گردد کاملاً اشتباه است.

دکتر علی شعبانی ، جراح بینی بابل و سایر جراحان بینی امروزه و به منظور جلوگیری از بازگشت بینی به فرم اولیه از تکنیک های مختلفی بهره می گیرند که یکی از پرکاربردترین آن ها گرافت گذاری می باشد که این گرافت در بیشتر موارد غضروف گوش خود بیمار می باشد.

فیلم جراحی بینی توسط بهترین دکتر زیبایی بینی بابل

بهترین جراح بینی در شمال کشور

هر سال تعداد بسیار زیادی از افراد در شمال کشور زیر تیغ عمل جراحی زیبایی بینی قرار می گیرند. از آنجایی که فرم بینی کسانی که در شمال ایران زندگی می کنند کمی بزرگ و قوز دارد می باشد تعداد متقاضیان عمل بینی در این شهر ها بسیار زیاد تر از سایر شهر های ایران می باشد. از همین رو جراحان بینی بسیار زیادی در این شهر زیبا و دلپسند مسغول به کار هستند که توانایی انجام عمل زیبایی بینی را دارند.

همانطور که می دانید عمل رینوپلاستی با سه هدف درمانی ، زیبایی و ترکیبی از هر دو آن ها انجام می شود. با استفاده از آن می توان مشکلات تنفسی ، پولیپ بینی و انحراف بینی را درمان کرد و یا به اصلاح نازیبایی و بدفرمی های که از بدو تولد وجود داشته اند یا بر اثر آسیب و اصابت ضربه به وجود آمده اند پرداخت. بیمارانی که تمایل دارند از عمل زیبایی بینی خود بهترین نتایج را بدون ابتلا به عوارض جانبی به دست بیاورند حتما در ابتدا یک جراح بینی خوب و کار ازموده را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب می کنند. انتخاب چنین پزشکی در شهر های شمالی کشور کار سخت و دشواری نبوده و فقط به کمی صبر و حوصله نیاز دارد.

شما باید نمونه کار های پزشک مورد نظر خود را ، اخلاق ، تجربه و مهارت او را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید که برای تمامی این کار ها ما در ادامه این مقاله راه کار های را عنوان کرده ایم. با انتخاب یک جراح بینی کار آزموده ، ماهر و مجرب علاوه بر این که می توانید نتایج فوق العاده زیبا و دوست داشتنی را کسب کنید می توانید از بروز عوارض جانبی خطرناک و غیر قابل جبران جلوگیری کنید. پس اگر تصمیم قطعی برای عمل کردن بینی خود دارید هرگز در میان راه ناامید نشوید و صبر داشته باشید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • در وهله اول انتخاب جراح دماغ خوب مهم ترین قدم برای انجام جراحی زیبایی بینی است. در جلسه مشاوره خود درباره انتظاراتی که از رینوپلاستی دارید صحبت کنید.
 • لازم است جراح پلاستیک بینی شما حتما در جریان موارد زیر قرار بگیرد :
 1. سوابق بیماری
 2. داشتن سابقه جراحی در یک سال گذشته
 3. مصرف داروی به خصوص و تحت درمان بودن با آن
 4. داشتن حساسیت به دارویی خاص
 • لازم به ذکر است در برخی موارد ممکن است دکتر بینی ادامه مصرف برخی از قرص های شما را قطع کند. زیرا بعضی از دارو ها با مواد بیهوشی تداخل دارند و ممکن است خطرساز باشند.
 • انجام آزمایشات ، سی تی اسکن و عکسبرداری های تجویز شده الزامیست. حتما نتیجه آن ها را در اختیار دکتر زیبایی بینی خود قرار دهید.

 

 

 • از دو هفته قبل از جراحی کردن بینی این موارد را در نظر داشته باشید :
 1. استعمال دخانیات
 2. مصرف نوشیدنی های حاوی الکل
 3. مصرف دارو های ضد انعقادی خون همچون پروفن ، ژلوفن ، آسپرین و وارفارین
 4. انجام اقدامات دندانپزشکی

سایر اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی

 • طبق گفته بهترین جراح بینی بابل ، توصیه می شود حتما از مواد غذایی مقوی استفاده نمایید تا مقاومت بدن شما افزایش یابد.
 • مایعات بیشتری بنوشید.
 • از 8 ساعت پیش از رینوپلاستی از مصرف مواد غذایی و مایعات حتی آب خودداری نمایید. حتما برای عمل، معده باید کاملا خالی باشد.
 • پیش از جراحی استحمام نمایید تا بدن کاملا تمیز باشد.
 • آقایان حتما ریش و سبیل خود را اصلاح کنند.
 • خانم ها از داشتن آرایش و زیور آلات خودداری نمایند. داشتن لاک ناخن بلامانع است اما باید حداقل لاک یکی از انگشتان را پاک کنند.
 • وجود یک نفر همراه الزامی و کافی است.
 • مدارک شناسایی همچون کارت ملی و همچنین مدارک پزشکی مورد نیاز را همراه خود داشته باشید.
 • در ساعت تعیین شده به محل جراحی دماغ مراجعه نمایید.

هزینه جراحی بینی در بابل

پس از معاینه توسط دکتر علی شعبانی ، بهترین جراح بینی بابل ، و بررسی میزان ایرادات بینی هزینه عمل کردن دماغ مشخص خواهد شد. بدیهی است هزینه آزمایشات ، کلینیک و غیره نیز در افزایش این هزینه بی تاثیر نیستند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
علی
علی
4 ماه ها گذشته

سلام بینی گچ نیاز به عمل دارد

تماس با دکتر