جراحی بینی نیمه فانتزی

اگر متقاضی جراحی بینی نیمه فانتزی هستید باید به دنبال بهترین جراح بینی نیمه عروسکی باشید. کسی که عمل های جراحی بینی موفقی را در مدل بینی نیمه فانتزی زنانه یا حتی بینی نیمه فانتزی مردانه در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. دکتر علی شعبانی یکی از بهترین جراحان بینی مقاله زیر را جهت کسب اطلاعات بیشتر زیبا جویان تهیه کرده است.

 

جراحی بینی نیمه فانتزی

عمل بینی نیمه عروسکی

جراحی زیبایی بینی از رایج ترین انواع عمل های زیبایی به شمار می رود و در این میان جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از پرمخاطبترین انواع جراحی های بینی می باشد. البته در گذشته مدل بینی فانتزی ( عروسکی ) بیشترین درخواست را دربین افرادی که برای عمل زیبایی بینی خود مراجعه می کردند داشته است اما امروزه با پیشرفت میل انسان به سمت طبیعی بودن و زیبایی غیر مصنوعی ، بینی طبیعی و نیمه فانتزی بیشتر از مدل بینی فانتزی مورد درخواست مراجعه کنندگان قرار گرفته است. در این میان برای برخی از متقاضیان جراحی رینوپلاستی این سوال به وجود می آید که :

آیا بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی ؟

پاسخ به این سوال کاملا وابسته به سلیقه فردی هر کس می باشد از این رو برای رسیدن به یک پاسخ صحیح ترجیح می دهیم هریک از مدل های بینی طبیعی و جراحی بینی نیمه فانتزی را به طور جداگانه تعریف کنیم.

بینی های نیمه فانتزی دارای چه ویژگی هایی می باشند؟

قوس بسیار بیشتر از بینی ها طبیعی

عده بسیاری از افراد ترجیح می دهند قوس تیغه بینی یشان از حالت طبیعی و نرمال بسیار ظریف تر و دارای قوسی بیشتر از بینی های طبیعی باشد. در جراحی بینی نیمه فانتزی ، قوس بینی به نسب بینی های طبیعی بیشتر است اما از بینی های عروسکی کمتر خواهد بود.

نوک بینی تیز و سر بالا

خانم ها طرفداران اصلی جراحی بینی نیمه فانتزی با نوک بینی باریک و ظریف به نسبت آقایان نیز می باشند. افرادی که به بینی نیمه فانتزی علاقه مند هستند ، ترجیح می دهند نوک بینی کمی به سمت بالا قرار بگیرد.

کوچک شدن دماغ

در تکنیک جراحی بینی نیمه فانتزی ، بینی زیبا جو به نسبت حالت طبیعی خود بیشتر کوچک می شود. البته بهترین پزشک در بابل در این مواقع توجه بسیاری به زوایای دیگر اعضای صورت و سایز بینی خواهد داشت.

 

 

انواع مدل های عمل بینی

 مدل بینی طبیعی

جراحی زیبایی بینی به سبک طبیعی به شکلی است که تنها ایرادات بینی برطرف شده و بینی ظاهری کاملا طبیعی خواهد داشت. در مدل بینی طبیعی روی پل بینی کاملا صاف بوده و جراح بینی هیچ گونه قوسی همانند جراحی بینی نیمه فانتزی ، بر روی آن ایجاد نخواهد کرد. زاویه نوک بینی و لب نیز بین 90 تا 95 درجه خواهد بود.

مدل بینی نیمه فانتزی

در مدل بینی نیمه فانتزی ، جراح بینی خوب در بابل ، علاوه بر رفع ایرادات بینی پل آن را کمی تراشیده و قوس بسیار کمی را بر روی آن ایجاد می کند. در این حالت نوک بینی کمی سربالاتر شده و با لب زاویه بین 95 تا 100 درجه را ایجاد خواهد کرد. در جراحی بینی نیمه فانتزی اثرات جراحی رینوپلاستی برای دیگران قابل تشخیص است اما در جراحی بینی طبیعی این مسئله مشهود نمی باشد از این رو افرادی که میل به مشخص بودن عمل زیبایی بینی خود ندارند مدل بینی طبیعی را بر می گزینند. حال که با تعریف مدل بینی طبیعی و نیمه فانتزی آشنا شدید خالی از لطف نیست که مدل بینی فانتزی را نیز شرح دهیم.

مدل بینی فانتزی ( عروسکی )

مشخصه بینی های عروسکی همانطور که از اسمشان پیداست بسیار کوچک بودن ، داشتن قوس زیاد و سربالا بودن آن ها است. در بینی های فانتزی به نسبت جراحی بینی نیمه فانتزی ، روی پل بینی قوس زیادی ایجاد می شود به گونه ای که نوک بینی با لب زاویه ای بین 100 تا 105 درجه خواهد ساخت. با این تفاصیر حتما متوجه شده اید که بینی نیمه فانتزی در واقع مدلی بین طبیعی و فانتزی می باشد از این رو می توان به آن لقب بینی فانتزی طبیعی را داد. در نهایت مطلبی که باید گفته شود این است که عمل بینی نیمه فانتزی استخوانی نسبت به بینی نیمه فانتزی گوشتی موفق تر خواهد بود. علت نیز تفاوت استحکام اسکلت بینی در آن ها می باشد.

 

تفاوت اصلی بینی های نیمه فانتزی و عروسکی چیست؟

در جراحی دماغ عروسکی ، ساختار کلی بینی به مقدار بسیار زیادی کوچک می شود. در میان کوچک شدن بینی مواردی همچون قوس بسیار زیاد ، نوک بینی بسیار ظریف و موارد دیگر نیز مشاهده خواهد شد به طوری که زاویه میان لب ها و نوک بینی زیبا جو 15 درجه بوده که این اندازه در بینی های طبیعی و معمولی 95 درجه نیز می باشد. در جراحی بینی نیمه فانتزی ، تمامی تغییرات لازم با توجه به زوایای دیگر اعضای صورت فرد انجام خواهد شد که فرم طبیعی و ظرافت در آن نقش اصلی و مهمی را خواهد داشت.

هزینه جراحی بینی نیمه عروسکی چقدر می باشد؟

فاکتور های بسیاری در تعیین میزان هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی نقش خواهند داشت ، با توجه به پیچیدگی این فرم از بینی لازم است توسط پزشک خوب و با تجربه در بابل جراحی شود ، همچنین آزمایشات لازم ، دارو های مورد نیاز و موارد دیگر تعیین کننده هزینه نهایی خواهد بود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر