جراح بینی

ارتباطی تنگاتنگ بین جراح بینی و نتیجه جراحی بینی وجود دارد ، اگر پزشکی که توسط بیمار انتخاب می شود به اندازه کافی با مهارت و زبده باشد نتیجه عمل بینی ، بسیار مطلوب خواهد بود در غیر این صورت علاوه بر این که بیمار از رینوپلاستی نتیجه خوبی دریافت نمی کند بلکه ممکن است دچار مشکلات جبران ناپذیری نیز شود.  از همین رو انتخاب یک دکتر بینی خوب در شهر محل سکونت فرد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر ساکن شهر بابل هستید و قصد دارید عمل زیبایی بینی انجام بدید اما نمی توانید به هر پزشکی اعتماد کنید و یا با نحوه پیدا کردن بهترین جراح بینی بابل آشنا نیستید بهتر است این مقاله از سایت دکتر شعبانی را مطالعه نمایید. شما پس از خواندن این مقاله می توانید به راحتی بهترین و خبره ترین پزشک را انتخاب کنید.

 

جراح بینی

 

چگونه می توانیم جراح بینی خوب انتخاب کنیم ؟

افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی در شهر بابل یا دیگر شهر های ایران را  دارند می توانند به منظور به دست آوردن لیستی از جراحان شهرشان در اینترنت به جستجو بپردازند یا اینکه با دوستان و آشنایانی که در این باره اطلاعات دارند مشورت کنند. زمانی که بیمار لیستی از جراحان بینی به دست آورد ، می تواند به منظور شناخت بهتر آن ها به سایت و اینستاگرام شان مراجعه کرده و ضمن دیدن نمونه کارهای دکترها ، درباره سوابق پزشکی آن ها نیز مطالعه کند.

حال زیباجو می تواند به مطب دکتران انتخابی خود برود و از نزدیک با بیماران آن ها درباره عمل بینی و میزان رضایت رینوپلاستی صحبت کند و هم چنین در جلسه مشاوره با جراح بيني شرکت کند ، بیمار در جلسه مشاوره ، باید تمامی خواسته های خود را از عمل زیبایی بینی بیان کرده و نظر جـراح بینی انتخابی را جویا شود ، پس از صحبت با پزشکان بیمار می تواند تصمیم نهایی خود را در رابطه با انتخاب بهترین دکتر بینی بگیرد.  پس از انتخاب پزشک ، بیمار باید اقدام به تعیین وقت جراحی زیبایی بینی کند.

ویژگی بهترین دکتر عمل بینی

یکی از بارز ترین ویژگی های بهترین جــراح بـینی بابل و سرتاسر کشور این است که باید صبور باشد و با دقت به خواسته های بیمار گوش فرا دهد ، در صورتی که برخی از خواسته های بیمار غیرمنطقی بود جـراح بيني باید با دادن اطلاعاتی دقیق به بیمار ، او را از خواسته اش منصرف کند و در صورتی که بیمار اصرار به انجام خواسته غیرمعقول خود داشت ، پزشک از عمل بینی او صرف نظر کند.

  • بهترین جراح عمل زیبایی بینی ، کسی است که در اولویت خود رضایت و سلامتی بیماران قرار دهد نه منافع مالی.
  • جـراح زیبایی بینی ، باید دارای تسلط کافی به علم زیبایی شناسی باشد ، تا توانایی برقرار کردن تناسب بین بینی و اعضا صورت را داشته باشد.
  • یک پزشک بینی خوب ، باید بتواند حس اعتماد را در بیماران ایجاد کند.
  • بهترین دکتر بینی در بابل و دیگر شهر ها ، باید به اندازه کافی در جلسه مشاوره برای بیماران وقت بگذارد.
  • جـراح بيني ، باید به تمامی سوالاتی که ذهن بیمار را مشغول کرده است پاسخ دهد و او را آگاه کند.

 

جراح بینی

 

عوارض انتخاب نادرست یک جراح بینی خوب

زمانی که با روند انجام عمل زیبایی بینی آشنا می شوید ، خواهید دید که این پروسه ، یک پروسه بسیار حساس و پیچیده می باشد که در آن صحبت از تغییرات بسیار کوچک و مهم است. به این معنی که حتی کوچک ترین و ساده ترین مشکل می تواند بدشکلی و عوارض جدی و غیر قابل جبرانی را به وجود آورد. عمل رینوپلاستی در واقع یک جراحی مینیاتوری می باشد که دقت ، ظرافت ، داشتن حس هنری ، برخورداری از علم و دانش و مهارت زیاد در زمینه جراحی بینی و اشراف کامل به علم و دانش روز دنیا ، ویژگی های جدا نشدنی بهترین جراح بینی به حساب می آید.

کوتاهی در یافتن یک دکتر عمل بینی خوب ، علاوه بر اینکه می تواند مشکلات جدی را در شکل ظاهری بینی افراد به وجود آورد ، ممکن است موجب پدید آمدن شکل فانکشنال شود و شرایطی را به وجود آورد که باعث شود بینی عملکرد درست و صحیحی نداشته باشد.

در طول جلسات مشاوره چه سوالی از دکتر بینی بپرسیم؟

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد متقاضی جراحی بینی این است که در زمان مشاوره باید چه سوالاتی را از پزشک خود بپرسیم ؟ چگونه با پزشک منتخب خود ارتباط برقرار کنیم؟ در طول جلسه مشاوره یا در طول روند انتخاب بهترین جراح بینی بابل یا سایر شهر های ایران ، لازم است تا سوالاتی را از پزشک خود بپرسید. ما در ادامه این مقاله به برخی از این سوالات اشاره نموده ایم:

  • آیا شما در زمینه انجام عمل بینی دارای بورد تخصصی هستید؟
  • آیا می توانم نمونه کار های شما را نگاه کنم؟
  • پس از شرح وضعیت و مشکلات خود می توانید از پزشک خود بپرسید که آیا شما کاندید مناسبی برای این عمل هستید یا خیر؟
  • برای انجام عمل جراحی من از چه تکنیکی استفاده می کنید؟

 

 

 

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی بابل

قیمت عمل بینی ، بسته به مواردی همانند دستمزد پزشک ، موقعیت جغرافیایی ، هزینه کلینیک یا بیمارستان ، شرایط بیمار ، میزان گستردگی عمل زیبایی بینی و غیره متفاوت می باشد ؛ در نتیجه بیمار ابتدا باید توسط جـراح زیبایی بینی معاینه شود و سپس هزینه قطعی مشخص شود.

جراحی زیبایی بینی چیست؟

رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین فعالیت های زیبایی است که امروزه بسیاری از افراد با سن و جنسیت های مختلف دست به انجام آن می زنند. از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد ، تاثیر بسیاری در زیبایی و تناسبات صورت خواهد داشت؛ بنابراین با برطرف کردن ایرادات بینی چهره زیباتر به نظر می رسد. اما این جراحی به دقت بسیار بالایی لازم داشته و باید حتما توسط یک جـراح بینی خوب و باتجربه صورت گیرد.

انواع بینی

دکتر شعبانی بهترین جراح بینی بابل در رابطه با انواع بینی ها این چنین بیان می کنند که ؛ بسته به میزان ضخامت پوست ، بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شوند. نوع بینی بسیار مهم است و در نتیجه عمل تاثیر گذار می باشد. بینی های استخوانی پوست نازکی داشته و بینی های گوشتی از پوست ضخیمی برخوردار هستند. به همین دلیل بینی های استخوانی در مقایسه با بینی های گوشتی شرایط بهتری برای عمل دارند. در واقع جراحـی زیبایی بینی گوشتی از پیچیدگی بیشتری برخوردار بوده و به مهارت و دقت بالاتری نیازمند است.

 

جراح بینی جراح بینی

 

روش های جراحی زیبایی بینی

طبق گفته های بهترین جراح بینی بابل ، عمل بینی به دو صورت باز و  بسته امکان پذیر است. هریک از این دو روش از مزیت و معایب خاص خود برخوردار هستند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد :

عمل زیبایی بینی باز روشی بسیار دقیق است که در آن پزشک اشراف کامل به ساختمان بینی داشته و کلیه ایرادات بینی را برطرف می کند. اما جراحی زیبایی بینی بسته کمی دید جـراح را محدود تر می کند.

در واقع در راینوپلاستی باز علاوه بر داخل بینی ، کلوملا ( تیغه میانی دو سوراخ بینی ) نیز برش می خورد و پوست از استخوان جدا خواهد شد. اما در روش بسته ، تنها داخل بینی برش می خورد و هیچ برشی در ظاهر بینی ایجاد نمی شود.

طبیعتا میزان تورم و کبودی روش بسته کمتر از روش باز می باشد اما در روش بسته امکان اعمال تغییرات چندانی وجود ندارد و بیشتر برای افرادی مناسب است که بینی شان ایراد زیادی ندارد.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
تماس با دکتر